Poradenství

Psychologická poradna

23. června 2018 v 22:30 | Jitka
23. 6. 2018

Dotované psychologické a pedagogické konzultace 2017

29. května 2017 v 15:22 | Jitka K.
Psychologické konzultace podpořené z dotačního programu rodinné politiky

Magistrátu hl. města Prahy.


Psychologické poradenství formou individuálních konzultací je zaměřené především na děti, dospívající a jejich rodiče.
Pro všechny, kteří potřebují vyřešit nějaký problém, pomoci v náročné životní situaci, ale i pro ty, kdo hledají pouze uklidnění.
V rámci grantu je k dispozici celkem 25 hodinových konzultací, cena pro klienta 100 Kč/60 min. konzultace.


Objednat se lze přímo u psycholožky, která konzultace realizuje:


PhDr. Pavla Majerová pavla@psycholog-majerova.cz,

Dotované psychologické a pedagogické konzultace 2016

4. dubna 2016 v 14:47 | Kristína
4.4.2016
Aktivity projektu "Klub Rybička - prostor pro rodinu" jsou podpořeny
z dotačního programu Rodina a ochrana práv dětí MPSV.

V roce 2016 Vám ve spolupráci s pedagožkou a psycholožkou PhDr. Pavlou Majerovou nabízíme:
1. Dotované individuální pedagogicko-psychologické konzultace (celkem 130 hodinových konzultací, cena pro klienta 100 Kč/konz.)
3. Dotované individuální partnerské konzultace (celkem 35 hodinových konzultací, cena pro klienta 100 Kč/konz.)
Vždy v úterý odpoledne v MK Rybička, dle dohody i v jiném termínu. Individuální konzultaci je nutné předem rezervovat: pavla@psycholog-majerova.cz, tel.: 775 669 960. http://www.psycholog-majerova.cz/

Ve spolupráci s dětskou klinickou psycholožkou Mgr. Kamilou Wawroszovou nabízí:
1.Individuální konzultace. Psychologické poradenství formou individuálních konzultací je zaměřené především na děti, dospívající a jejich rodiče. Pro všechny, kteří potřebují vyřešit nějaký problém, pomoci v náročné životní situaci, ale i pro ty, kdo hledají pouze uklidnění. V rámci grantu je k dispozici 150 hodinových konzultací, cena pro klienta 200 Kč/konz.
Objednání termínů přímo u Mgr. Wawroszové wawroszova@centrum.cz, tel.: 606 467 775. http://www.detsky-klinicky-psycholog.cz/

Psychologické konzultace podpořené z dotačního programu podpora rodiny Magistrátu hl. města Prahy


1.Individuální konzultace. Psychologické poradenství formou individuálních konzultací je zaměřené především na děti, dospívající a jejich rodiče. Pro všechny, kteří potřebují vyřešit nějaký problém, pomoci v náročné životní situaci, ale i pro ty, kdo hledají pouze uklidnění. V rámci grantu je k dispozici 30 hodinových konzultací, cena pro klienta 200 Kč/60 min. konzultace.

Objednat se lze přímo u psycholožky, která konzultace realizuje:
- PhDr. Pavla Majerová pavla@psycholog-majerova.cz, tel.: 775 669 960. http://www.psycholog-majerova.cz/


Dotované psychologické a pedagogické konzultace 2014

13. dubna 2014 v 10:00 | Jitka
Aktivity projektu "Klub Rybička - prostor pro rodinu" jsou podpořeny
z dotačního programu Rodina a ochrana práv dětí MPSV.

V roce 2014 Vám ve spolupráci s pedagožkou a psycholožkou PhDr. Pavlou Majerovou nabízíme:
1. Dva dotované grafomotorické kurzy pro děti předškolního věku
(út 16.00-17.00 a 17.00-18.00 hod.)
2. Dotované individuální pedagogicko-psychologické konzultace (celkem 50 hodinových konzultací, cena pro klienta 100 Kč/konz.)
3. Dotované individuální partnerské konzultace (celkem 15 hodinových konzultací, cena pro klienta 200 Kč/konz.)
Vždy v úterý odpoledne v MK Rybička, dle dohody i v jiném termínu. Individuální konzultaci je nutné předem rezervovat: pavla@psycholog-majerova.cz, tel.: 775 669 960. http://www.psycholog-majerova.cz/
Ve spolupráci s dětskou klinickou psycholožkou Mgr. Kamilou Wawroszovou nabízí:
1. Psychologické poradenství formou besed, které najdete v programu. Besedy nad tématy, která vás zajímají (příprava dítěte na vstup do MŠ, jak na nočník...). Seminář je pro max. 10 dospělých, děti můžete vzít s sebou. Cena 50 Kč/seminář.
2. Individuální konzultace. Psychologické poradenství formou individuálních konzultací je zaměřené především na děti, dospívající a jejich rodiče. Pro všechny, kteří potřebují vyřešit nějaký problém, pomoci v náročné životní situaci, ale i pro ty, kdo hledají pouze uklidnění. V rámci grantu je k dispozici 100 hodinových konzultací, cena pro klienta 100 Kč/konz.
Objednání termínů přímo u Mgr. Wawroszové wawroszova@centrum.cz, tel.: 606 467 775. http://www.detsky-klinicky-psycholog.cz/
Partnerské poradenství s pastorem Josefem Ceplem.
1. MK Rybička nabízí také manželské a partnerské poradenství formou individuálních setkání pro páry i samostatně pro ženy a muže s pastorem Josefem Ceplem. Poradenství napomáhá rozpoznat objektivní příčinu partnerských sporů, krizí a dlouhodobé nespokojenosti ve vztahu. Poradenství poskytuje podporu manželům při jejich hledání východisek a zlepšení krizové situace v manželství. Je pomocí pro zkvalitnění života v partnerském vztahu i v rodině. Konzultaci je možné si rezervovat na tel.: 607 570 229, josef.cepl@email.cz. Konzultace probíhají v předem dohodnutém termínu v prostorách MK Rybička, eventuleně v jiném prostředí dle dohody. Cena dotované konzulatce je 100 Kč/1 hod.

Psychologické konzultace podpořené z dotačního programu podpora rodiny Magistrátu hl. města Prahy.

1.Individuální konzultace. Psychologické poradenství formou individuálních konzultací je zaměřené především na děti, dospívající a jejich rodiče. Pro všechny, kteří potřebují vyřešit nějaký problém, pomoci v náročné životní situaci, ale i pro ty, kdo hledají pouze uklidnění. V rámci grantu je k dispozici 30 hodinových konzultací, cena pro klienta 200 Kč/konz.

Objednat se lze přímo u dvou psycholožek, které konzultace realizují:
- Mgr. Wawroszové wawroszova@centrum.cz, tel.: 606 467 775. http://www.detsky-klinicky-psycholog.cz/
- PhDr. Pavla Majerová pavla@psycholog-majerova.cz, tel.: 775 669 960. http://www.psycholog-majerova.cz/Beseda s Josefem Ceplem

5. prosince 2013 v 11:35
V pátek 22. listopadu náš klub navštívil pan Josef Cepl, pastor a poradce v oblasti manželství s mnohaletou praxí. Besedu navštívily i studentky Filosofické fakulty UK, obor sociální práce, které to velice zajímalo i pro další studijní potřeby.
Pan Cepl nám nastínil jak sociologové bijou na poplach, že se bortí základ státu a to je rodina. 48% manželství se rozvádí. Vyrůstá nám generace dětí z rozvedených rodin, což je pro další fungování společnosti velmi špatné. Začínají to děti vnímat, že je to vlastně normální...
Každý potřebuje vztah a pokud první nevydrží touží prostě po druhém,ale i každý další krok buď ve vztahu nebo v manželství je novým vývojem a my se ho musíme učit. Řemeslo se také nenaučíte ze dne na den...Nemůžeme chtít všechno hned, což je právě dopad dnešní doby, vše máme na dosah, a tak to chceme i se vztahy...
No odnesly jsme si cenné rady, jak fungující vztahy prohloubit, opečovávat a hledat pořád něco hezkého a vážit si toho, co máme. Mějte se rádiUsmívající se
Pro případné konzultace a pomoc odborníka na problémy v partnerství / manželství je Vám pan Cepl k dispozici. Rádi dáme kontakt.

Psychologické a partnerské poradenství

24. března 2011 v 19:55 | Ilona
Psychologické poradenství
MK Rybička ve spolupráci s dětskou klinickou psycholožkou Mgr. Kamilou Wawroszovou nabízí psychologické poradenství formou besed a individuálních konzultací.
Tato služba má již několikaletou tradici. Aktivity projektu "Klub Rybička- prostor pro rodinu" jsou podpořeny z dotačního programu Rodina a ochrana práv dětí MPSV.
V prvním pololetí se uskutečnilo 80 konzultací finančně podpořených z dotačního programu Rodina a ochrana práv dětí MPSV.
Od září 2013 je Vám až do vyčerpání k dispozici ještě 60 konzultací spolufinancovaných Magistrátem hl. města Prahy v oblasti podpora rodiny. Cena hodinové konzultace pro klienta je 200 Kč. Objednání termínů přímo u Mgr. Wawroszové wawroszova@centrum.cz, tel.: 606 467 775. http://www.detsky-klinicky-psycholog.cz/
  • Besedy nad tématy, která vás zajímají (příprava dítěte na vstup do MŠ, jak na nočník...). Seminář je pro max. 10 dospělých, děti můžete vzíts sebou. Cena 50 Kč/seminář.
  • Psychologické poradenství formou individuálních konzultací zaměřené především na děti, dospívající a jejich rodiče. Pro všechny, kteří potřebují vyřešit nějaký problém, pomoci v náročné životní situaci, ale i pro ty, kdo hledají pouze uklidnění.
Partnerské poradenství

MK Rybička nabízí manželské a partnerské poradenství formou individuálních setkání pro páry i samostatně pro ženy a muže s pastorem Josefem Ceplem.
Poradenství napomáhá rozpoznat objektivní příčinu partnerských sporů, krizí a dlouhodobé nespokojenosti ve vztahu. Poradenství poskytuje podporu manželům při jejich hledání východisek a zlepšení krizové situace v manželství. Je pomocí pro zkvalitnění života v partnerském vztahu i v rodině.
Konzultaci je možné si rezervovat na tel.: 607 570 229, j.cepl@tiscali.cz. Konzultace probíhají v předem dohodnutém termínu v prostorách MK Rybička, eventuleně v jiném prostředí dle dohody.
Cena dotované konzulatce je 100 Kč/1 hod.
 
 

Reklama