Hvězdičky a ptáčci

22. června 2018 v 12:41 | Jitka |  Hvězdičky
19. 6. 2018

Dneska za námi přišli do Rybičky dva chlapečkové, jedna holčička a úplně malinké miminko. A samozřejmě jejich maminky a teta Jitka. Tentokrát chyběla teta Elenka s malou Elčou. Zdravíme je!
Na začátku jsme si zazpívali naše oblíbené písničky. Venku hodně svítilo sluníčko, tak jsme se trochu ochladili písničkami jako Prší, prší, jen se leje, Kočka leze dírou, padly návrhy na zimní písničky o sněhu a sněhulákovi :-)
Při některých písničkách jsme si i zatancovali! Říkadla jsme probrali taky důkladně. Nejvíc se nám vždycky líbí říkadla s lechtáním a škádlením. A pak jsme si vzali obruče a pořádně jsme prohnali koníky a pejsky, lezli jsme jako hadi a skákali panáka.


Náš nejmenší se na nás jenom usmíval. Jeho maminka přišla do Rybičky pro oblečky, které maminky nasbíraly pro novorozence v Motolské nemocnici. Bylo toho tolik, že byla Markétka překvapená. Oblečky naložila a hned odvezla do Motola. Pracovnice novorozeneckého oddělení přijaly náš dar s díky. Díky patří Markétce za výborný nápad a odvezení daru a všem maminkám, které oblečky přinesly!! DĚKUJEME !!


Po svačince jsme pro děti a maminky připravili výtvarku. Tentokrát jsme vybarvovali, stříhali a lepili peříčka ...


- a podívejte se na tu krásu !


Všem hvězdičkám přejeme krásné léto a těšíme se na shledání s nimi od 25.- 28. června na Komunitní zahradě Suchdol. Každý den od 9:30 do 11 hodin. A pak až 10.září 2018 v 9:30 h na Dni otevřených dveří v Rybičce.Tým lektorek Rybičky
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama