Pohádkový bál 7.2.2014

9. února 2014 v 17:39 | Jitka |  Akce pro celou rodinu
Pohádkový bál se hemžil princeznami, vílami, ale bylo tu i dost udatných princů. To bylo dobře, protože pan král a paní královna potřebovali vyřešit vážný problém- nějak se jim totiž vymkla z ruky výchova jejich urozené dcery princezny Šášulíny.

Jak na fotce i vy vidíte, princezna má svou hlavu - bylo třeba, aby ji hosté bálu nejprve naučili, jak se ve společnosti urozených chovat. Děti si vylosovaly jména a pak se chodily představovat i se svými rodiči královskému páru.
Poté princové museli princeznu Šášulínu naučit základní dovednosti: jezdit na koni.
Pak už byla příležiost zatančit si.Ples byl dvakrát vážně narušen, a to příchodem paní Závisti, proti které naštěstí děti postavily vysokou zeď a příletem vyhládlého draka, který zajal všechny princezny do své jeskyně. Přítomní udatní rytíři dostali meče a postupně byli vysláni, aby saň zdolali. Saň měla mnoho hlav, ale nakonec se podařilo ji udolat, všechny princezny osvobodit a král mohl rozdávat z pokladnice hrdinům čokoládové zlaťáky.
Zdařilý večer zakončilo překvapení: překrásný a velmi chutný dort od maminky Petry Borůvkové, který všichni mohli nejen obdivovat a fotit, ale také ochutnat.

Děkuji Zuzce Krumpholcové, která celou akci vymyslela a zorganizovala, Katce, Tomášovi za pomoc s divadlem, Jitce Bednaříkové, která pomohla s úklidem až do samého konce a Petře Borůvkové za luxusní dort, který na naši akci věnovala.
 


Komentáře

1 Dominika | Web | 9. února 2014 v 17:43 | Reagovat

Jéé to je miléé ! :)) Taky jsem na takové bály chodila :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama