želvičky a zvoneček 15.12.2011

22. prosince 2011 v 21:29 | Zuzka |  Želvičky
Na dnešních želvičkách to pěkně cinkalo. Nejprve Krištýnka zvonečkem nalákala dětičky na svá místečka, abychom se hezky představily a pak už následovalo divadélko. Krtek pod zemí pilně pracoval a najednou o něco zavadil, našel zajímavý předmět s kuličkou na šnůrce a vůbec nevěděl co to je, a když s tím tak kymácel, začalo to vydávat hlasité zvuky. Až to vzbudilo myšku. Ani myška nikdy tu věc neviděla, ale moc se jí libilo, jaké zvuky to vydáva, a tak cinkala až vzbudila zajíčka, ježka a taky medvěda... A pak na to přišli, i děti to poznaly - to je přeci zvoneček! A krtka napadlo, když bude s ním dlouho cinkat, že to uslyší všechny zvířátka v lese a až nastanou Vánoce, tak je všechny svolá k štědrovečerní hostině..
A u nás to asi dopadne stejně - "Až zacinká zvoneček, rozsvítí se stromeček, dárky leží dokola a maminka zavolá, pojd´te děti honem sem, máme přeci Štědrý den!"
A zazvonil zvoneček a divadélku byl koneček a začalo zajímavé tvoření. Šárka Abelová přinesla na vyzkoušení kouzelné fixy Blendypens, které si dávají pusinky a kreslí duhově. Děti dostaly veliké šablony zvonečků a zkoušely různé kombinace barev, dokonce malovaly i tříbarevným fixem najednou a to se jim moc líbilo.
Děkujeme Šárce za milé výtvarné zpestření a jistě nejeden stromeček bude zdobit malovaný zvoneček...Usmívající se 


Komentáře

1 vestec | Web | 13. ledna 2012 v 4:49 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama